napis-oficialni.gif, 4 kB
znak-oblouk.gif, 7 kB
podhorek-vlajka.gif, 3 kB
napis-rynholec.gif, 10 kB

vaše dotazy

přidat otázku

autor     Ing. Miloslav Hornof18.5.2009
otázka

Přeji hezký den,
Dovolte, sbych se na vás obrátil s prosbou o potvrzení informace, že možná ješte v tomto roce bude uveden do provozu nový Dům pro Seniory /DS/ v Rynholci. Moje matka, Růžena Hornofová - nar.14.5.1921, v starobním důchodu s příspěvkem na péči t.č. v podobném zařízení v Lázních Kynžvartu - by ráda byla co nejblíže Lán, kde bydlíme. Velmi bychom to s manželkou uvítali i my. Bylo by možné požádat o další informace/podmínky stejně jako o její umístění v DS Rynholec již nyní? V kladném případě jsem samozřejmě připraven postupovat podle vašich instrukcí. Za vaše pochopení a odpověď předem děkuji! V úctě, Ing.Miloslav Hornof.
odpověď

Vážený pane Hornofe,
výstavba domu je plánována do podzimu roku 2010. Snahou dodavatele fi. Fisa je stavbu předat do konce tohoto roku. Stav provedených prací tomu odpovídá. Po kolaudaci lze předpokládat obsazování domu na jaře či létě roku 2010.
Co se týče podmínek či kritérií přijetí uchazečů je uložen úkol tyto stanovit do konce září t.r. Po té bude následovat schválení zastupitelstvem a bude možno přijímat závazné přihlášky. Vzhledem k tomu, že již jsou na OÚ Rynholec jednotlivé požadavky na umístění, doporučuji Vám, zaslat písemný požadavek na umístění Vaší matky. Jsem s pozdravem a přeji dobré pořízení.


Otázku zodpověděl: Ing.Švůger Zdeněk
autor     Petr Stádník23.9.2008
otázka

Dobrý den,
Nemám žádný konkrétní dotaz jen bych rád popřál hodně zdaru s tvorbou Vašich stránek! :-) Jen taková drobnost čí návrh na zlepšení. Zde v odkazu DOTAZY by nebylo špatné zobrazovat datum a čas kdy byl dotaz vznesen. Pro lepší přehlednost :-)
odpověď

Pane Stádníku,
děkuji za připomínku, či návrh pro zlepšení přehlednosti co se týče datumu vznešení dotazu, a za přání a podporu při tvorbě stránek Sdružení pro Rynholec. Určitě bude přehlednější, pokud bude datum vznešení dotazu uveden, proto je toto dnešním dnem aktivováno.


Otázku zodpověděl: webmaster
autor     Jiří Veleba13.6..2008
otázka

Dobrý den,
nebylo by možné zařadit na rynholecký web diskuzi? Aby, se místní mohli vyjadřovat k dění v obci. Myslím že by to bylo prospěšné.
Přeji rynholeckým mnoho zdraví. Jirka
odpověď

Dobrý den,
pane Jirko, snahou našeho sdružení je prvořadá objektivní a nezkreslená informovanost našich spoluobčanů a proto i veřejná diskuze na daná témata je cestou našeho myšlení. Na základě podnětů a požadavků našich spoluobčanů a návštěvníků našich webových stránek, jsme Diskuzní knihu právě spustili.


Otázku zodpověděl: webmaster
autor     Jan Loun7.4.2008
otázka

Dobrý den,
Zajímala by mně informace o tom, v jakém stadiu je jednání o vybudování kanalizace v nové zástavbě v ulici V Brance. Za informace děkuji, Váš budoucí spoluobčan Jan Loun.
odpověď

Pane Loune k Vašemu dotazu sděluji, že naší snahou je, aby Vámi požadované informace byly veřejné a součástí rozpočtu obce na daný rok. Zastupitelé ze „Sdružení pro obec“ požadovali písemně již při zpracovávání rozpočtu na rok 2007 ale i na rok 2008 komentář k výdajovým položkám-co, kde, kdy se plánuje. Bohužel dosud není náš požadavek akceptován a proto jsme písemně dne 12.3.08. předali žádost na projednání zastupitelstvem několik bodů, kde opět požadujeme komentář k výdajovým položkám rozpočtu (co,kde,kdy). V rozporu se zákonem o obcích se náš návrh nedostal na program jednání již dvou veřejných zasedáních (dne 26.3. ani 9.4.). Snad se dočkáme při dalším veřejném zasedání.

Ale abych Vás potěšil, dle ústních informací se v letošním roce počítá zbudování kanalizace v těchto částech obce k nové výstavbě: vpravo od cesty Ke Dvoru, ulice Strašecká a v části výstavby v ulici V Brance. Tedy v části, která Vás zajímá. Bohužel nelze, viz výše, specifikovat zdali k tomuto dojde na jaře či v zimě.
Otázku zodpověděl: Ing. Zdeněk Švůger
autor     Jiří Křižanovský28.3.2008
otázka

Dobrý den,
mohli byste na stránkách uvést úřední hodiny obecního úřadu?
odpověď

Adresa obecního úřadu:
Obecní úřad Rynholec
náměstí 1. máje 55
270 62 Rynholec
okres Rakovník

telefon/fax: 313 572 801
E-mail: rynholec.obec@razdva.cz

Úřední dny:
pondělí a středa 8:00 - 17:45 hod.

Úřední hodiny starosty:
pondělí 15-17 hod.
středa 15-17 hod.Otázku zodpověděl: webmaster (převzato z obecního webu)
   

nový dotaz

Všechny položky se musí vyplnitJméno:
Příjmení:
e-mail:
Dotaz:
 
 
nahoru